1st InterBioMed Young Scientists Forum

W dniach 14-15.10.2019r odbyło się spotkanie „1st InterBioMed Young Scientists Forum” w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii (CEZAMAT). Spotkanie Młodych Naukowców było możliwe dzięki wsparciu ze strony Platformy InterBioMed, Prof. Zbigniewa Brzózki i Prof. Elżbiety Malinowskiej z Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej oraz Prof. Wojciecha Święszkowskiego z Wydziału Inżynierii Materiałowej.

II Forum Dialogu Nauka – Przemysł

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II Forum Dialogu Nauka – Przemysł. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 16-17 października 2018 r. w Warszawie w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (CZIiTT). Zgodnie z charakterem wydarzenia podczas zaplanowanych konferencji tematycznych szczególny nacisk zostanie położony na współpracę biznesu z nauką.

Seminarium "Biomateriały w implantologii i systemach podawania leków"

W dniu 16 listopada 2017r. w budynku Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT odbyło się interdyscyplinarne III Seminarium Platformy InterBioMed PW „Biomateriały w implantologii i systemach podawania leków”.

„Człowiek i Robot: Szansa czy konflikt w środowisku medycznym?”

We wtorek 06.06.2017 roku odbyła się I Konferencja Platformy InterBioMed PW „Człowiek i Robot: Szansa czy konflikt w środowisku medycznym?”, w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Seminarium InterBioMed PW "Biomechanika i Bioprzepływy"

W dniu 27.04.2017 roku w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbyło się seminarium InterBioMed PW "Biomechanika i Bioprzepływy".

Pierwsze spotkanie Platformy InterBioMed PW

W dniach 25-26 listopada br. o ośrodku OSSA w okolicach Warszawy odbyło się pierwsze wyjazdowe spotkanie naukowców Politechniki Warszawskiej i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.